FLIRT DANCE

Tanec spojující prvky orientálního tance, latinsko-amerických tanců, jógy, pilates a baletu – to je Flirt dance! A jakýkoliv další styl, který si do něj přidáte! Na Flirt dance obdivuji právě jeho rozmanitost, díky které ho vždy můžete pojmout originálně a zcela podle sebe. Můžete být sladkou princeznou, nedostupnou femme fatale nebo sexy dračicí – je to na Vás.

Flirt dance je také účinná forma protažení a posílení celého těla, obzvláště kritických partií, jako například hýždě, stehna nebo břicho. Hlavní kouzlo Flirt dance je ve zvýšení sebevědomí a uvědomění si své ženskosti. Pomalé krouživé pohyby jsou pro ženské tělo přirozené a proto je tento druh tance ženám velice blízký. Můžeme ale také zrychlit a pořádně se vyřádit!

Flirt dance Vás naučí pohybovat se svůdně a stejně tak se i cítit. Pojďte tančit jen proto, abychom se cítily krásné, spokojené a sexy! A kdo bude mít chuť předvést to partnerovi, směle do toho! Váš kurz tak může být skvělým dárkem i pro něho! :)

 

V lekcích Flirt and Pole tančíme Flirt dance u tyče a přidáváme lehčí triky z Pole dance. Tančíme nejen bosky, ale také na vysokých podpatcích.

Dosažené vzdělání, osvědčení a certifikáty opravňující k výuce:

flirt1_zenskyflirt_podzimflirt_jaro